دنیای عبوری

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


من مطمئنم که تمام اتفاقات اطراف مون، یهویی و بی دلیل رخ نمیدن. مطمئنم پشت تموم اینها یه حکمتی هست.

حالا یا تنبیه من بخاطر رفتارهایم در گذشته اس.

یا قوی تر شدنم در برابر چنین اتفاقات هست.

و خیلی دلایل احتمالی دیگه.


ولی از یه چیزی من مطمئنم. مطمئنم که از لحاظ روحی و عاطفی و جنسی برای همسر کم نذاشتم. اون هم همین طور.

و دارم مطمئن میشم که حتی جریان اتفاقات سمیه هم، باعث شد همسر صدای این دسته از زنان و  دختران رو هم بشنوه.

بخصوص که در بین فامیل های درجه یک خودم و همسرم، اصلا دختر مطلقه و بیوه نداریم. دختر سن بالا هم نداریم.  دیگه نهایت دیرترین سن ازدواج دخترامون، ۲۴ سال بوده. دیگه اغلب شون سر ۲۰ سالگی ازدواج کرده ان و رفتن سر زندگی شون. تا الان هم تموم ازدواج های اطراف مون موفق امیز بوده. 

به جز دختر خواهر شوهرم که در حال خوندن رشته ی پزشکی بود. که ازدواج ش منجر به طلاق شد و اتفاقا همین دختر مطلقه، سال بعدش با یک پسر مجرد با اخلاق و عالی، ازدواج کرد.


مورد دوم ش هم همین خانواده ی زهرا بودند. خواهرش که با دوتا بچه، طلاق گرفت و خودش هم که تا پارسال مجرد بود.


خب، با اینکه خیلی زمان برد تا خودم بتونم از لحاظ روحی به ثبات برسم. ولی در کل الان راضی ام. زندگی ام روال عادی خودش رو داره طی می کنه. 

انشالله بتونم از این به بعد دختر بزرگمو مدیریت کنم تا اونم با این شرایط کنار بیاد و اعتمادش به باباش برگرده و دوباره روابط مثل قبل خوب بشه. 

الان بد نیست البته. ولی خب، به اون صمیمیت قبلی هم نیست. یه کم بده. دلم می خواد بیشتر از قبل بره و بیاد. همچنان بتونه به باباش تکیه کنه. انشالله این هم به خوبی طی می شه و می گذره.


حالا مونده تا عید. توی ایام عید و دید و بازدید، قوم شوهر رو خیلی بیشتر از قبل می بینم.  مطمئنم اونها با این اتفاق زندگی ما،  نگران زندگی شون هستند. به من و همسر به چشم تهدید نگاه می کنند. ولی از خدا که پنهون نیست، از شما هم پنهون نمی کنم.


اگه توی ایام عید حرفی و بحثی پیش اومد، حتما از کار مدیر حمایت می کنم. حتی تاکید می کنم که زهرا انتخاب پیشنهادی من بوده.

گرچه به همسر گفتم بهتره امسال رو هم تحمل کنید و زهرا رو به میان قوم شوهر نبرید. بگذار حاملگی اون هم تموم بشه و بارش رو سالم به زمین بذاره. بعد یواش یواش راه زهرا رو هم باز می کنیم. گرچه می دونم همین ارتباط ماها هم بخاطر وجود مادرشوهره که به هوای اون هم که شده،دور هم جمع می شیم. اگه خدای نکرده، مادرشوهر فوت کنه،این جمع از هم می پاشه. شک ندارم. 

دلم می خواد بعد از ما، یه خانواده ی دیگه هم زن دوم خوب رو توی زندگی شون راه بدن. یه ازدواج خوب و پایدار که باعث رواج تعددزوجات بشه. برای من که خیر و برکت داشته تا الان. البته خوب بودن زهرا و مدیریت همسر رو انکار نمی کنم. سه ضلع این مثلث واقعا مهمه که درست در بیاد.

البته همسر مصمم شده که دیدار از خواهر و برادرش رو حتی بعد از مرگ مادرش هم،ادامه بده.  با اینکه می دونم اونها دل خوشی ازش ندارن بخاطر ازدواج دوم ش.

به هرحال زندگی همه ی ادمها دردسر خودش رو داره. و خوبی اش اینه که دنیاییه و دنیا در حال گذره. پس اینها هم می گذره.


دلم می خواد داداشم خونه دار بشه و با دل خوش از اینجا بره توی خونه ی خودش. 

بعد به همسر بگم زهرا رو بیاره طبقه پایین.  دلم می خواد همسایگی بازهرا رو تجربه کنم. 

من که خواهر شوهر بودم برای زنداداشم، خوشبختانه طی این سه سال هیچ بحث و کدورتی بین مون به وجود نیومده خداروشکر. همسر میگه سابقه ت خوبه خداروشکر. تونستی با وجود بچه دار بودن دوتا خانواده، مدیریت کنی که حرف و حدیثی  از توش در نیاد. در حالیکه هم من به شدت آدم حساس و زودرنجی ام و هم داداشم. ولی تا الان خداروشکر چیزی پیش نیومده.


امیدوارم موقعیتش پیش بیاد و من بتونم زندگی با هوو رو تجربه کنم. بدم نمیاد تست کنم.


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها